Wodne rytuały

Synergia korzystnego i fizykalnego wpływu żywiołu, technik manualnych i naturalnych komponentów kosmetyków. W wodnych rytuałach drzemie potencjał głębokiej odnowy biologicznej, relaksacji i pielęgnacji opartej wyłącznie o zjawiska zgodne z prawami fizyki i natury. Podwyższona temperatura powietrza, tarcie cząsteczek wody o powierzchnię skóry, jej inhalacja do nozdrzy pod postacią pary wodnej zapewniająca nawilżenie śluzówki nosa, aplikacja kojących kosmetyków o różnorodnych konsystencjach i cechach wizualnych... chropowate peelingi, gładkie, lekkie i przeźroczyste serum, jogurtowe i delikatne balsamy, tłuste i ciężkie maski i masła. Wtłaczane w skórę przez doświadczone ręce, które płynnie poruszają się po przestrzeni naszego ciała. Skóra poddana takim przyjemnym i relaksującym zabiegom otwiera się poprzez pory, by przez nie wchłaniać składniki aktywne wyrobów kosmetycznych. To uczta dla skóry!

Wodne rytuały

Wodne rytuały pozwalają obcować z tym żywiołem, z którego w większości się składamy, bo ok. 70% dorosłego człowieka, to właśnie woda...to powrót do kontaktu z substancją naszej fizykalności. Dają poczucie głębokiej harmonii, radość, przyjemność i ukojenie. Są wyjątkowe, a jednak tak przyjaźnie dobrze znane, bo obmywanie się jest stałym elementem od początku naszego życia. Praktykujemy w naszym SPA obmycie wodą przed każdym zabiegiem. Wpływa to korzystnie na przyswajanie kosmetyków przez nasze ciało. Każdy nasz gabinet jest odpowiednio nawilżony. Nasze kąpiele przygotowane są z wyjątkową starannością. Sauny parowe nawilżają i nawadniają organizm. Skupiamy się na ciele i duszy człowieka. Woda zapewnia zdrowie. Czas spędzony w naszych ziołowych kąpielach i saunach to relaks nie tylko dla ciała, ale i duszy.

Rytualne obmycie wodą przed zabiegami oraz kąpiele w Ziołowym SPA to główna idea tego miejsca. Odpowiednie nawodnienie jest kluczowe dla poprawnego funkcjonowania organizmu. Pozwala zwiększyć fizyczną wydolność, przyśpiesza metabolizm, skóra staje się zdrowsza, znikają z niej niedoskonałości. Pamiętajmy, że nasze ciało nie gromadzi wody na stałe, dlatego regularne jej dostarczanie do organizmu jest niezwykle ważne. Sprawdź nasze sposoby, jak radzić sobie z dostarczaniem jej dla ciała. Odkryj nieznane dotąd oblicze rytuałów wodnych!

Sprawdź naszą ofertę