Ziołowe SPA

Kameralny i elegancki hotel zapewnia wytchnienie od codziennych problemów, odnalezienie chwili spokoju oraz pobyt na najwyższym poziomie. Doskonała aranżacja pokoi zapewnia niezapomniane wrażenia. Hotel Dwór Prezydencki to wspaniałe miejsce z wyjątkową obsługą oraz wieloletnią historią, otoczone wspaniałymi drzewami, położone na uboczu miasta, z dala od zgiełku, huku oraz ludzi. Podczas pobytu możesz być blisko natury, cieszyć się spokojem oraz świeżym powietrzem. To kompleksowy wypoczynek, który zapewnia regenerację fizyczną oraz psychiczną.

Skontaktuj się z nami
Znajdziemy idealny termin na twoj wypoczynek!
polecane
W trakcie przybywania na terenie naszego SPA możesz skorzystać z wielu okolicznych atrakcji, które cieszą się niezwykłą popularnością. Zapraszamy do skorzystania z naszego ogrodu, tarasu, zewnętrznego basenu kąpielowego oraz mini parku ze zwierzętami. Dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu czekają trasy rowerowe, spacerowe oraz pobliskie wyciągi narciarskie.

Nasze SPA pozytywnie oddziałuje na ciało – korzystamy wyłącznie z naturalnych ziół i luksusowych kosmetyków podczas zabiegów i masaży. Cierpliwe oraz systematyczne stosowanie odpowiednich mieszanek ziołowych dostępnych między innymi w naszym Spa ma zbawienny wpływ na różnego rodzaju schorzenia, bóle i przemiany metaboliczne. Podchodzimy z wielką dbałością do każdego klienta. Zbliżamy do natury, stosujemy lecznicze techniki manualne oraz wykorzystujemy zioła z małopolskich łąk. Wyróżniają nas niepowtarzalne, jedyne w okolicy zabiegi – masaż na łonie natury, oraz lewitacyjna kąpiel floatingowa w solance, która uwalnia od zmysłów i emocji.

Proponujemy autorskie ziołowe zabiegi oraz kąpiele:

Holistyczne firmowe zabiegi
na twarz i ciało
Kąpiele zdrowotne i relaksacyjne
(magnezowa, floatingowa, ziołowa)
Wodne rytuały
oczyszczający, ujędrniający, relaksacyjny
Masaże
relaksacyjny, terapeutyczny, holistyczny, ziołowy, lomi-lomi, dla dwojga, na łonie natury
SPA dla dwojga
Luksusowe terapie twarzy;
Lecznicze terapie
(rewitalizująca, antystresowa, odchudzająca)
Zabiegi na ciało
(oczyszczający, ujędrniający, nawilżający);
Seanse saunowe
w izbie ziołowej