Lecznicze terapie

Zabiegi, które zostały stworzone aby pomóc w powrocie do zdrowia. Poznaj nasze lecznicze terapie! Zabiegi lecznicze na bazie ziół to pomogą w przewlekłych chorobach, okresowych bólach, a także pozwolą zapobiec różnego rodzaju chorobą i bólem. Nasze masaże przygotowane z myślą o osobach skarżących się na bóle stawów i mięśni, bóle kręgosłupa. Przyniosą one odprężenie i relaks jednocześnie pomagają rozluźnić mięśnie i złagodzić ich ból. Nasze kosmetyczne terapie lecznicze przygotowane na bazie naturalnych kosmetyków i ziół z polskich łąk. Pomogą w wielu dolegliwościach skóry, przygotowane specjalnie do potrzeb każdego klienta ziołowe terapie, pomogą zadbać Państwu o swoje ciało.

Lecznicze terapie

Każdy zabieg w naszym Ziołowym SPA to dokładnie przemyślana metoda lecznicza, która przynosi korzyści fizyczne i psyczhiczne, spersonalizowane indywidualnie do każdego goscia. Odpowiednio dobieramy zabieg, który będzie najlepszą terapią dla naszego klienta. Bierzemy pod uwagę jego potrzeby i cele, które pragnie osiągnąć. Praktykujemy także zdrowie poprzez wodę. Woda leczy, myje i dodaje urody. Woda poprzez odpowiednie zabiegi może pobudzić do aktywności, ukoić nerwy, relaksować oraz stymulować nasz organizm do działannia. Dlatego skrót SPA oznaczający "Sanus Per Aquam" oznacza zdrowie poprzez wodę.

Nasze terapie manualne są indywidualnie dobrane. Terapeuta skupia się na naszym gościu, bada jego potrzeby oraz dopasowuje odpowiednie techniki masaży i zabiegów. Specjalizujemy się w poprawie zdrowia. Holistyczne podejście do naszych klientów przekłada się na ich samopoczucie. Działamy na człowieka całościowo, nasze zabiegi i masaże nie są wykonywane mechanicznie. Wyjątkowa lokalizacja oraz doskonałe otoczenie sprzyjają poprawie zdrowia. Praktykujemy także aktywny wypoczynek. Proponujemy konne przejażdzki, trasy rowerowe, ćwiczenia fizyczne. Cała nasza oferta jest doskonale przemyślana, i ma na celu zapewnienie zdrowego samopoczucia oraz ciała.

Sprawdź naszą ofertę