Kamienna izba parowo-ziołowa

To saunowe pomieszczenie, o niesamowitym poziomie wilgotności oraz wszechobecnej aromaterapii mieszanką odpowiednio dobranych naturalnych ziół. Rozgrzane kamienie, polewane zimną wodą uwalniają zbawienne dla zdrowia minerały – wilgotność oraz temperatura stopniowo się zwiększają. Jest wyposażona w specjalny parownik, który wykorzystujemy do ziołowych i aromatycznych kąpieli.

Taka sauna jest polecana szczególnie dla osób, które swoją przygodę z saunowaniem dopiero rozpoczynają. Jest delikatna, powoli wprowadza w stan skupienia – działa bardzo łagodnie, nie jest nachalna.

Kamienna izba parowo-ziołowa

Aby przywrócić naszym gościom równowagę i spokój ducha, oraz odstresować ich i wpłynąć również na zdrowie fizyczne wykorzystujemy do tego aromatyczne zioła, drewno, wodę i kamień. Kamienna izba parowo-ziołowa idealnie łączy w sobie wszystkie powyższe elementy co daje jej największą skuteczność w działaniu.

Nasza kamienna izba parowo-ziołowa zapewnia przeżycie jednego z najbardziej relaksującego czasu w Twoim życiu. W całym pomieszczeniu unosi się zapach świeżych naturalnych ziół, odpowiednio dobranych tak, aby przynosiły jak największe ukojenie, wprowadzały w stan medytacji, pozwalały się skupić oraz rozluźnić. Wilgotność w pomieszczeniu wynosi niemalże 50%. W naszym Spa praktykujemy i rozpowszechniamy zdrowie poprzez wodę oraz parę wodną, a także aromaterapię. Pobyt w pomieszczeniu przynosi relaks dla ciała oraz ducha, uwalnia od złych emocji i problemów dnia codziennego.

Sprawdź naszą ofertę