Gabinety sienno-ziołowe

Nasze gabinety sienno-ziołowe to przestrzenie, w których przebywamy w stałym kontakcie z dobroczynnymi składnikami zawartymi w ziołach oraz sianie owsianym. Owies wykazuje właściwości łagodzące stany zapalne skóry, z których od wieków korzystano na wsiach, a obecnie, po przebadaniu laboratoryjnym, został wpisany u naszych zachodnich sąsiadów do rejestru leków na wspomniane stany chorobowe skóry. Korzystamy z niego pod postacią budulca dla naszych naturalnych stołów zabiegowych.Zdrowotny klimat gabinetów uzupełniamy o wysycanie atmosfery w niej panującej o składniki aktywne ziół, które podgrzewamy na piecach. W każdym gabinecie panuje podwyższona temperatura i wilgotność, zapewniające optymalne warunki do pielęgnacji i wchłaniania transdermalnego.

Gabinety sienno-ziołowe

Aromaterapia to praktykowana przez nas metoda terapii, w której stosujemy naturalne mieszanki ziołowe i olejki eteryczne, które poprzez inhalację przedostają się do organizmu. Taki zabieg praktykujemy dodatkowo w każdym pomieszczeniu i gabinecie. Nasze Ziołowe Spa przesiąknięte jest wonią idealnie dobranej kompozycji suszonych ziół.

Bardzo ważną funkcją olejków oraz suszonych ziół aromaterapeutycznych jest oddziaływanie na psychikę człowieka. Aromaty otwierają duszę i rozum.

Zdrowotne właściwości naszych gabinetów w połączeniu z aromaterapią:

-łagodzą stany zapalne skóry; - relaksują i odprężają; - działają korzystnie na drogi oddechowe - działają przeciwzapalnie i przeciwwirusowo; - poprawiają ukrwienie mózgu; - redukują różne bóle; - pomagają w walce z bezsennością; - odstresowują.

Sprawdź naszą ofertę