Basen Floatingowy

Wyobraź sobie czas spędzony w ciszy, tylko dla siebie. Relaksujesz się, nie myślisz o problemach, nie stresujesz się...

Basen floatingowy to nowość w naszym SPA. Jego istotą jest odesparowanie organizmu od bodźców zewnętrznych. Wyjątkowe miejsce, w którym doznasz głębi relaksu, odretresujesz się i wyciszysz. Poprzez wysoki poziom zasolenia oryginalną Solanką z Zabłocia, otrzymasz efekt unoszenia się na wodzie. Twoje mięśnie staną się rozluźnione, siły zregenerowane, a troski odejdą w niepamięć. Zapewniamy całkowite odizolowanie od zewnętrznych bodźców. Odkryj naszą unikalną strefę. Zafunduj sobie czas przeznaczony tylko dla Ciebie.

Basen Floatingowy

Woda w naszym basenie ma odpowiednią temperaturę, zbliżoną do temperatury ciała. Nie obawiaj się jesli nie potrafisz pływać – woda ma tylko kilka centrymetrów i bez trudu unosi się na wodzie. W naszym basenie możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Poprzez lewitację rozluźnia wsyzstkie mięśnie, oraz uwalnia nas spod pracy umysłu. Pozwala na wytchnienie i regenerację. Ciało przyjmuje naturalny kształt, zostają wysotrzone niektóre zmysły – słuch, zapach. Floating uwalnia nas od niemalze 90% bodźców, które działają na ciało człowieka. Po kąpieli stan świeżości oraz poczucie oprężenia utrzymuje się jeszcze kilka dni. Godzina spędzona w naszym basenie odpowiada nawet kilku godzinnemu snu. Przywrócimy harmonię i równowagę do Twojego życia. Zbawienna relaksacja w pokoju z wypełnionym wodą basenem, który pozwala Ci lewitować.

Polecamy ją szczególnie osobom po kilkugodzinnej podróży, zmęczonym, zestresowanym i pragnącym się zrelaksować. Zbawienna także dla sportowców oraz osób wymagających rehabilitacji.

Kąpiel ma niesamowite właściwości lecznicze. Poprawia samopoczucie, koncentrację oraz kreatywność. Przywraca harmonię w organiźnie. Rozluźnia spięte mięśnie, regeneruje siły i wspiera wiele procesów leczniczych. Pomaga w leczeniu nerwic i depresji. Powoduje także wyraźne zmniejszenie wielu bóli – migren, kręgosłupa, mięśni. Poprzez wysokie zasolenie zyskujemy poprawę jakości snu, poprawę stanu skóry oraz nastroju.

Sprawdź naszą ofertę